Proszę czekać...
zamknij

Sprzątanie

Strona Cleaner

Cleaner

Dodano: 22.11.2013
Profesjonalna firma czyszcząco – sprzątająca. Od 1996 roku na rynku. Usługi: sprzątanie nieruchomości, wymiana artykułów higienicznych, czyszczenie wykładzin, dbanie o schludny wygląd sklepów. Prace na zewnątrz: dbanie o czystość osiedli, odświeżanie elewacji. Współpraca ze spółdzielniami mieszkaniowymi. Firma wykonywała usługi dla: IKEA, Bank Spółdzielczy, Auchan. Siedziby w Poznaniu, Łodzi i Katowicach. Prace wykonywane są na terenie całej Polski. Kontakt telefoniczny lub poprzez stronę internetową.
Strona Cleaner Warszawa

Cleaner Warszawa

Dodano: 16.04.2013
Przedsiębiorstwo Cleaner od wielu lat specjalizuje się w sprzątaniu biur, nieruchomości i osiedli. Pracownicy naszej firmy przeszli dokładne kursy i uzyskali pozwolenia do wykonywania takich prac. W naszej ofercie usług porządkowych mieści się sprzątanie obiektów przemysłowych, hal magazynowych, czy nawet galerii handlowych. Jeśli jednak interesują Cię zlecenia specjalistyczne, jak np. doczyszczanie poremontowe, czy pranie wykładzin to także zachęcamy do współpracy. Jeśli poszukujecie pewnego, doświadczonego serwisu porządkowego, wypróbujcie ofertę Cleaner. Nie rozczarujecie się.
Strona Eujuicers

Eujuicers

Dodano: 23.04.2015
Specjalizujemy się w sprzedaży również za pośrednictwem naszego sklepu internetowego szerokiego asortymentu sokowirówek oraz najnowszych modeli wyciskarek do soków z owoców i warzyw. Dostarczamy wyciskarki, które pozwalają na uzyskanie soków zarówno z miękkich owoców, twardych warzyw, ziół. Urządzenia, które dostarczamy posiadają nowoczesne funkcje, które pozwalają na robienie musów, przecierów, dżemów. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów i posiadają wieloletnie gwarancje wynoszące nawet piętnaście lat.
Więcej o firmie: Sokowirówki, Wyciskarki do soków
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 18.12.2013
Dla zadowolenia naszych klientów jesteśmy wstanie zrobić naprawdę bardzo wiele. Oprócz bogatej oferty, zapewniamy im również dostęp do danych usług w wybranych miastach i zarazem regionach Polski. Dzięki temu mogą z nich korzystać wszystkie firmy i instytucje, które potrzebują skorzystać z ochrony, albo szukają wykwalifikowanych pracowników. W zakresie naszych usług znaleźć mogą również utrzymywanie czystości oraz obsługę techniczną. Bez względu na region w którym działają, mogą korzystać w nich bez ograniczeń.
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 03.03.2013
Chcesz, by Twoje biuro lśniło czystością? A może potrzebujesz pomocy w naprawie i konserwacji? Jeśli chcesz, by Twoja firma była Twoją wizytówką, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku od 19 lat. Zajmujemy się szeroką obsługą firm i instytucji: utrzymanie czystości, ochrona, szkolenia BHP oraz wynajem pracowników tymczasowych. Jesteśmy nowoczesną firmą, która dopasowuje ofertę do potrzeb swojego klienta. Współpracujemy z korporacjami i niewielkimi firmami. Obsługujemy ponad 4000 obiektów. Zapraszamy na naszą witrynę internetową!